Dodaj produkty podając kod EAN
Dodaj plik CSV

Koszty wysyłki w Factoryprice.eu

Koszty dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin. Poniżej znajdziesz aktualne koszty wysyłki w Polsce i za granicę.

Wszystkie ceny na tej stronie są cenami netto.

Dostawa w Polsce

Sposób dostawyPrzedpłata
(netto)
Pobranie
(netto)
DHL Kurier do 31,5 kg dostawa pod wskazany adres16,26 PLN20,33 PLN
DHL – Żabka / automat (max 700 PLN wartość zamówienia)dostawa do punktu odbioru12,20 PLNniedostępne
DPD Kurier do 31,5 kg dostawa pod wskazany adres16,26 PLN20,33 PLN
DPD Punkt odbioru / automat paczkowy (max 700 PLN wartość zamówienia)dostawa do punktu odbioru12,20 PLNniedostępne

Dostawa za granicę

Wybierz kraj i porównaj ceny kurierów DPD i DHL. Cena zależy od wagi przesyłki. Czas dostawy podajemy w dniach roboczych.

Przesuń tabelę w bok, aby zobaczyć ceny DHL →

KrajDPDDHL
Czas dostawydo 10 kg
(PLN netto)
do 31,5 kg
(PLN netto)
Czas dostawydo 10 kg
(PLN netto)
do 30 kg
(PLN netto)
Austria339,0075,002–333,0040,00
Belgia242,0079,002–348,0090,00
Bułgaria455,0085,003–468,00177,00
Chorwacja438,0075,003–448,00112,00
Czechy229,0049,00229,0037,00
Cyprniedostępne5145,00159,00
Dania355,00110,00353,0068,00
Estonia240,0069,00240,0052,00
Finlandia469,00121,00456,0067,00
Francja349,0095,00366,00129,00
Grecja556,00105,00565,0078,00
Hiszpania455,00110,00453,0086,00
Holandia239,0076,00240,0070,00
Irlandia461,00140,00496,00256,00
Litwa232,0050,00232,0043,00
Luksemburg248,0093,00253,00113,00
Łotwa235,0058,00235,0046,00
Niemcy235,0067,00232,0057,00
Norwegia568,00135,00niedostępne
Portugalia446,00101,00482,00212,00
Rumunia355,0091,00345,0090,00
Słowacja233,0045,00233,0048,00
Słowenia460,0076,00457,00131,00
Szwecja362,00125,00342,0096,00
Węgry229,0045,00231,0040,00
Włochy448,0062,00445,0057,00

Ostateczny koszt wysyłki Twojego zamówienia zobaczysz w podsumowaniu koszyka, przed złożeniem zamówienia. Jeśli zamówienia nie da się wysłać w jednej paczce, poinformujemy Cię o tym e-mailem i ustalimy ostateczny koszt transportu.

Odbiór osobisty

Zamówienie możesz odebrać następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności, w godzinach 9:00–12:00. Płatność: PayU – płatność z góry.

Dane do przelewu

Przelew tradycyjny Factoryprice Sp. z o.o.
Al. Katowicka 68
05-830 Nadarzyn (k. Warszawy)

Konto bankowe (PLN):
PL 36 1090 1841 0000 0001 6361 0097 (SANTANDER)

Konto bankowe (EUR):
PL 56 1090 1841 0000 0001 6381 0624 (SANTANDER)

SWIFT (BIC): WBKPPLPP
Przelew online Udostępniamy płatność przelewem automatycznym – w tym przypadku nie ma potrzeby wpisywania danych do przelewu ani danych osobowych. Płatność dostępna wyłącznie w walucie PLN.

W tytule przelewu podaj numer zamówienia internetowego. Ułatwi nam to identyfikację wpłaty i przyspieszy realizację zamówienia. Przy zwykłym przelewie czas realizacji może się wydłużyć o czas księgowania wpłaty na naszym koncie.

pixel