Pridėkite produktų nurodydami kodus
Pridėti CSV failą

Pristatymo išlaidos „Factoryprice“.eu

Pristatymo kainos

Užsakymus išsiunčiame per 24 valandas. Žemiau rasite dabartines siuntimo kainas Lenkijoje ir į užsienį.

Visos šiame puslapyje nurodytos kainos yra be PVM.

Pristatymas Lenkijoje

Pristatymo būdas Išankstinis apmokėjimas
(be PVM)
Apmokėjimas pristatymo metu
(be PVM)
DHL kurjerispristatymas nurodytu adresu 16,26 PLN 20,33 PLN
DHL – Żabka / paštomataspristatymas į atsiėmimo punktą 12,20 PLN negalima
ORLEN paštomataspristatymas į paštomatą 12,20 PLN negalima
DPD kurjerispristatymas nurodytu adresu 16,26 PLN 20,33 PLN
DPD atsiėmimo punktas / paštomataspristatymas į atsiėmimo punktą 12,20 PLN negalima

Apmokėjimas pristatymo metu: didžiausia suma – 2 000 PLN. Siuntų, apmokamų pristatymo metu, negalima apmokėti mokėjimo kortele.

Pristatymas į užsienį

Raskite savo šalį ir palyginkite DPD bei DHL kainas. Kaina priklauso nuo siuntos svorio. Pristatymo laikas nurodytas darbo dienomis.

Paslinkite lentelę į šoną, kad pamatytumėte DHL kainas →

Šalis DPD DHL
Pristatymo laikas iki 10 kg
(PLN be PVM)
iki 31,5 kg
(PLN be PVM)
Pristatymo laikas iki 10 kg
(PLN be PVM)
iki 31,5 kg
(PLN be PVM)
Airija478,00177,00496,00256,00
Austrija349,0094,002–333,0040,00
Belgija253,0098,002–348,0090,00
Bulgarija468,00118,003–468,00177,00
Čekija237,0065,00229,0037,00
Danija367,00143,00353,0068,00
Estija251,0090,00240,0052,00
Graikija574,00139,00565,0078,00
Ispanija468,00144,00453,0086,00
Italija457,00114,00445,0057,00
Kiprasnegalima5145,00159,00
Kroatija449,0098,003–448,00112,00
Latvija241,0074,00235,0046,00
Lietuva237,0065,00232,0043,00
Liuksemburgas261,00122,00253,00113,00
Nyderlandai251,0098,00240,0070,00
Portugalija457,00131,00482,00212,00
Prancūzija360,00122,00366,00129,00
Rumunija370,00116,00345,0090,00
Slovakija233,0053,00233,0048,00
Slovėnija449,0099,00457,00131,00
Suomija490,00155,00456,0067,00
Švedija379,00161,00342,0096,00
Vengrija232,0058,00231,0040,00
Vokietija245,0083,00232,0057,00

Galutinę užsakymo siuntimo kainą matysite krepšelio suvestinėje prieš pateikdami užsakymą. Sistema automatiškai apskaičiuos jūsų siuntos kainą.

Jei užsakymo nepavyks išsiųsti viena siunta, informuosime jus el. paštu ir suderinsime galutinę transportavimo kainą.

Atsiėmimas vietoje

Užsakymą galite atsiimti kitą darbo dieną po to, kai gausime mokėjimą, nuo 9:00 iki 12:00 val. Apmokėjimas: PayU – išankstinis apmokėjimas.

Banko pervedimo duomenys

Banko pervedimas Factoryprice Sp. z o.o.
Al. Katowicka 68
05-830 Nadarzyn (netoli Varšuvos), Lenkija

Banko sąskaita (PLN):
PL 36 1090 1841 0000 0001 6361 0097 (SANTANDER)

Banko sąskaita (EUR):
PL 56 1090 1841 0000 0001 6381 0624 (SANTANDER)

SWIFT (BIC): WBKPPLPP
Pervedimas internetu Siūlome automatinį pervedimą internetu – nereikia įvesti pervedimo rekvizitų ar asmens duomenų. Šis mokėjimo būdas galimas tik PLN valiuta.

Mokėjimo paskirtyje nurodykite internetinio užsakymo numerį. Taip greičiau identifikuosime jūsų mokėjimą ir greičiau įvykdysime užsakymą. Atliekant įprastą pervedimą, užsakymo vykdymas gali užtrukti ilgiau, kol mokėjimas pasieks mūsų sąskaitą.

This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel